تبلیغات
 ایران ورزش - یورو 2016 روسیه-ولز

ولز و روسیه


روسیه0-ولز3

روسیه 0-3 ولز؛ اژدها ها به عنوان تیم اول به دور یک هشتم صعود کردند

سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸
6
روسیه و ولز

روسیه و ولز

اختصاصی | دیدار حساس دو تیم ملی روسیه و ولز با پیروزی سه بر صفر اژدها ها همراه بود.

به گزارش ورزش 11، در یکی از حساس ترین دیدارهای دور سوم مرحله گروهی مسابقات یورو 2016 تیم های روسیه و ولز در ورزشگاه مونیسیپال شهر تولوز جهت کسب سهمیه صعود مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

 

-
روسیه
3 - 0
95/03/31
یورو 2016 فرانسه ، گروه B
ولز

 

این دیدار که از اهمیت بالایی برخوردار بود در دقایق نخستین بازی هم به زیبایی پیگیری شد، توپ روی دورازه دو تیم به حرکت در می آمد و شور و هیجان بالایی را به سکوهای ورزشگاه انتقال می داد.

ولزی ها بازی زیباتری از خود به نمایش گذاشتند تا اینکه در دقیقه 11 بازی رو حرکت و پاس فوق العاده جو آلن، آرون رمزی در موقعیتی تک به تک قرار گرفت و توپ را با یک ضربه چیپ به زیبایی وارد دروازه روسیه کرد.
ولز و روسیه
چند دقیقه از گل نخست ولزی ها نگذشته بود که ولزی ها توسط گرت بیل حمله دیگری را ترتیب دادند که به طور اتفاقی توپ از پای گرت بیل جدا شد و تیلور بازیکن باشگاه سوانزی در محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفت و ضربه ای را به سمت دروازه روانه کرد که دوازیان توپ را دفع کرد اما در برگشت بازهم تیلور صاحب توپ شد و  با پای چپ دروازه خالی روسیه را گشود.
ولز و روسیه
همانطور که اشاره شد، ولزی ها برتر از روسیه عمل کردند و به همین شکل تا پایان نیمه اول ادامه دادند، تیم فوتبال روسیه نیز حملاتی را روی دروازه ولز انجام داد اما بی نتیجه ماند تا نیمه اول با همان نتیجه 2-0 به نفع ولزی ها به پایان برسد.

در دقایق نخست نیمه دوم، خبری از حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر نبود، تا اینکه ولزی ها اولین موقعیت را ایجاد کردند اما بی هدف و بی نتیجه ماند. روس ها هم موقعیت های بی هدفی را روی دروازه ولز ایجاد می کردند.

در دقیقه 67 بازی گرت بیل با پاس زیبای آرون رمزی در مقایل دروازبان روسیه قرار گرفت و این فوق ستاره رئال مادرید بود که توپ را با پای چپ وارد دروازه روسیه کرد، روسیه 0 ولز 3، کار روس ها تمام شد.
ولز و روسیه
ولزی ها فوق العاده بودن آرون رمزی، گرت بیل و جو آلن هرچه که خواستند در زمین بازی انجام دادند، نتیجه  عملکرد فوق العاده این سه بازیکن پیروزی را برای ولزی ها به ثمر داشت.

 

تیم ملی ولز برای اولین با در این دوره از مسابقات حضور داشت و برای اولین بار به مرحله حذفی رقابت های یورو صعود کرد.

 

ولز با این پیروزی 6 امتیازه شد و به عنوان سرگروه B به دور یک هشتم نهایی یورو 2016 فرانسه صعود کرد. در آن روی بازی روسیه با کسب یک امتیاز از دور مسابقات کنار رفت و با جام وداع تلخی را داشت.

 

دیگر تیم صعود کننده این گروه تیم ملی انگلیس بود که پس از تساوی برابر اسلواکی با 5 امتیاز به دور بعد راه یافت.
طبقه بندی:
تاریخ : سه شنبه 1 تیر 1395 | 06:53 ق.ظ | نویسنده : امیررضا جدیدی | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل