تبلیغات
 ایران ورزش - اخبار پرسپولیس

اخبار پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچرامین رضاییان و مهدی طارمی

    

برانکو ایوانکوویچ

اختصاصی | سرمربی باشگاه پرسپولیس سکوت خود را در مورد خروج رامین رضاییان و مهدی طارمی شکست.

سرمربی پرسپولیس حرف های خود را از این شروع کرد:

-

روز پر کاری را پشت سر گذاشتیم و خودم را برای تمرین فردا آماده میکنم. خبر حضور رضاییان و طارمی در ریزه اسپور را شنیده ام و تصور می کردم آنها قصد ندارند با پرسپولیس ادامه دهند. به هرحال زندگی همین است و باید برای آماده کردن چهره های جدید آماده باشیم و این مساله برای ما هم صادق است. من برای این دو بازیکن آرزوی موفقیت می کنم.

- 
وقتی از برانکو درباره نحوه جدایی این دو سوال میکنیم و اینکه این دو با این اتفاق تمرکز و وقت پرسپولیس را گرفتند او می گوید:

-

در این زمینه خیلی دوست ندارم حرف بزنم. این دو از ستاره های فصل گذشته پرسپولیس هستند و ما یک فصل خوب را در کنار هم پشت سر گذاشتیم. لحظه های خوبی داشتیم و می توانستیم جام را بالای سر ببریم. به هرحال نقصان هایی هم وجود دارد و من فقط به این نکته اشاره می کنم که کاش رامین و مهدی جنتلمنانه تر رفتار می کردند و مردانه با هواداران وداع می گفتند.

-وی ادامه داد:

-

ما وقت زیادی را پای جدایی این دو از دست دادیم در حالی که می شد خیلی دوستانه رفتار کرد و دیگران را از تصمیم آگاه کرد و برای پیشرفت مسیر تازه را در پیش گرفت و من این را درک میکنم. بازیکنان به دنبال پیشرفت و پول بیشتر هستند و این مساله باید در مسیر درست قرار گیرد. من متاسفم که این دو ستاره اکنون دچار خشم طرفداران هستند.

-


برانکو ایوانکوویچ ادامه داد:

-

البته امیدوارم با ادامه تمرینات و حضور بازیکنان جدید توجه طرفداران از این سمت برداشته شود. در نهایت این تیم است که می ماند و مربی و بازیکنان می آیند و می روند و این در همه جا صادق است. کار کردن و تمرین کردن و ساختن دوباره تیمی که مثل سال گذشته مردم را با آن خوشحال کنیم و از بازیکنان و هواداران می خواهم در این مسیر همچنان کنار ما باشند.

-


برانکو درباره جانشینان احتمالی این دو بازیکن در ترکیب خود می گوید:

-

در پست دفاع راست سه بازیکن دیگر دارم و فکر نمی کنم مشکلی از این بابت متوجه ما شود و در مورد طارمی اوضاع کمی متفاوت است و شما به سختی می توانید کسی را جانشین بهترین گلزن فصل گذشته  کنید اما تصور من این است که خط حمله فوق العاده است و با بازیکنانی که داریم جای خالی مهدی را پر میکنیم. من باز هم برای این دو بازیکن آرزوی موفقیت و درخشش در لیگ ترکیه را دارم و این نهایت آرزوی یک سرمربی برای شاگردانش است.

-

محبوب هایی که خیلی زود منفور شدندرامین رضاییان و مهدی طارمی

رامین رضاییان و مهدی طارمی

اختصاصی | متاسفانه در فوتبال ایران آنقدر یک بازیکن را بیهوده بزرگ می کنند، که فکر می کند، مسی و یا رونالدو است.

به گزارش ورزش 11،  دقایقی پیش مهدی طارمی ورامین رضاییان دو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به طور رسمی به تیم رده سیزدهمی فصل گذشته سوپر لیگ ترکیه پیوستند. تیمی به نام ریزه اسپور.

 

انتقال آنها هیچ مشکلی نخواهد داشت و ما برای آنها بهترین ها را آرزو می کنیم، اما آنها باید بدانند که اینگونه رفتار کردن با یک باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس اصلا اخلاقی و حرفه ای نیست.

 

مهدی طارمی با زدن 16 گل، فصل گذشته آقای گل لیگ برتر ایران شد و پس از اتمام لیگ، بار ها عنوان شد که او از باشگاه های مطرح اروپایی در لیگ های معتبر پیشنهاد دارد و قرار است به یکی از آنها پاسخ دهد. اما به نظر می رسید این مسائل تنها یک بازار گرمی بود، و او می خواست با این روش باشگاه پرسپولیس را به خود بیشتر تشنه کند و یا در همین اطراف باشگاهی برای خود دست پا کند.

 

متاسفانه روندی مدیریتی که در باشگاه ها ایرانی در حال اجراست این گونه مسائل را نادیده می گیرد و آنها خودشان را طوری نشان می دهد که تنها به یک بازیکن وابسته است و اگر آنها نباشد فلج خواهند شد. البته برخی از هواداران هم به این گونه مسائل دامن می زنند و طوری با چنین بازیکنانی رفتار می کنند و آنها طوری بزرگ می کنند که انگار مسی و یا رونالدو هستند و یادشان می رود که به واسطه همین باشگاه و هواداران بودند که توانستند به تیم ملی راه پیدا کنند و یا محبوب شوند.

 

رامین رضاییان و مهدی طارمی

 

طارمی چند روز پیش به باشگاه پرسپولیس رفت و حاضر شد برای یک فصل دیگر لباس سرخ را بر تن کند و حتی به علی پروین هم قول داده بود که در پرسپولیس ماندگار شود، اما چه شد که به هوای رفتن به بوشهر سر از ترکیه در آورد.

 

او به باشگاه پرسپولیس گفته بود، قصد سفر به بوشهر را دارد، اما به همراه رامین رضائیان به ترکیه سفر کرد و حالا با باشگاه نه چندان معروف و پرقدرت ترکیه ای قرار داد امضا کرده است.

 

رامین رضاییان هم قرار داد خود را به صورت یکطرفه باشگاه پرسپولیس فسخ کرد و رفت. باشگاه از طریق رسانه‌ها متوجه فسخ قرارداد رضاییان شد و این اتفاق در حالی رخ داد که این بازیکن تمام پول خود را از باشگاه دریافت کرده بود و قانونا نمی‌توانست به صورت یکطرفه فسخ قرارداد کند. با توجه به اقدامی که رضاییان انجام باشگاه حتما از وی شکایت خواهد کرد. ضمن اینکه رضاییان برای گرفتن ITC خود از باشگاه پرسپولیس دچار مشکل می شود.

 

رضاییان حتی مدیر برنامه‌های خودش را هم دور زد و با فرد دیگری درباره رفتن به ترکیه صحبت کرد.

 

محمد پنجعلی پیشکسوت و اسطوره باشگاه پرسپولیس در جمله بسیار زیبا گفته است:

-

بازیکنان استقلال و پرسپولیس در واقع با مردم قرارداد می‌بندد و به عشق و علاقه آنها رنگ و بوی دیگری می‌بخشند.محبوبیت در بین مردم برایشان ایجاد می‌شود که این محبوبیت بسیار ارزشمند است و هیچ قیمتی روی‌آن نمی‌توان گذاشت اما متأسفانه برخی بازیکنان عشق و علاقه مردم را با پول معامله می‌کنند.

-

 

این دو بازیکن که فصل گذشته از خوب های تیم یکدست برانکو بودند، و محبوبیت خوبی نزد هواداران این تیم پیدا کرده بودند، حالا به منفورترین چهره ها بدل شدند و مطمئنا هیچ گاه هواداران فهیم باشگاه پرسپولیس آنها را نخواهند بخشید.

 

نمی توان یک بازیکن را به زور در یک باشگاه نگه داشت، چرا که اگر از لحاظ احساسی بازیکنی با تیم نباشند، در کار خود و باشکاه لطمه ایجاد می کنند و روی عملکرد هر دو آنها تاثیر منفی خواهد گذاشت. از همان ابتدا که طارمی ساز جدایی زد باشگاه پرسپولیس باید قرار داد او را فسخ می کرد تا او نتواند با احساسات میلیون ها هوادار بازی کند و آنها را به سخره بگیرد.

 

نمی دانیم در خصوص رفتار آنها چه باید گفت و چه باید کرد، اما این را می دانیم که این فوتبال با چنین مسائلی هیچ گاه حرفه ای نخواهد شد.


  


برتری پر گل پرسپولیس در دیدار دوستانه مقابل پاراگ + عکس


بازیکنان پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول دیدار دوستانه مقابل پاراگ موفق به شکست این تیم شد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در نیمه اول دیدار با پاراگ موفق شدند 5 بار دروازه این تیم را باز کنند. سیدجلال حسینی، حسین ماهینی( پنالتی)، علی علیپور (پنالتی)،  فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه گل‌‌های پرسپولیس را در نیمه اول این دیدار به ثمر رساندند.

* با وجود اینکه پارکینگ ورزشگاه در اختیار هواداران بود، شماری از هواداران اتومبیل‌های خود را بیرون ورزشگاه و در اتوبان پارک کرده بودند که این مسئله باعث بوجود آمدن ترافیک شده بود.

* هوادران با پرتاب‌های دست بیرانوند به‌وجد آمده و حسابی او را تشویق می‌کردند.
طبقه بندی:
تاریخ : چهارشنبه 9 تیر 1395 | 04:39 ق.ظ | نویسنده : امیررضا جدیدی | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل