تبلیغات
 ایران ورزش - پیش بازی ایسلند و فرانسه؛


پیش بازی ایسلند و فرانسه؛ مردان یخی در پی شگفتی دیگر، این بار مقابل میزبان

بازی ایسلند و فرانسه


    

بازی ایسلند و فرانسه

اختصاصی | میزبان رقابت های یورو 2016 در آخرین دیدار از دور یک چهارم نهایی به مصاف تیم شگفتی ساز ایسلند خواهد رفت.
-
فرانسه
23:30
95/04/13
یورو 2016 فرانسه ، یک چهارم
ایسلند

 

به گزارش ورزش11،  امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران دو تیم ملی فرانسه و ایسلند در استادیوم استاد دو فرانس شهر سن دنیس به مصاف هم می روند تا تکلیف آخرین تیم صعود کننده به دور نیمه نهایی یورو 2016 هم مشخص شود.

 

گفتی است قضاوت این دیدار را بیورن کویپرس هلندی بر عهده دارد.

 

فرانسه برای رسیدن به این مرحله به سختی جمهوری ایرلند را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و ایسلند هم دست به کار بزرگی زد و انگلیس مدعی را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و شگفتی بزرگی  را خلق کرد.

 

ایسلندی های برای اولین بار به رقابت های یورو آمده اند و نتایح قابل توجهی را به دست آورده اند همه این روزها این تیم را با لسترسیتی قهرمان تازه لیگ برتر انگلیس مقایسه می کنند.

 

فرانسه هم برای هشتمین بار است که در رقابت های یورو حضور پیدا می کنند و آنها دو بار در سال های 1984 و 2000 به مقام قهرمانی رسیده اند و امیدوارند در این دور بتوانند در خاک خود برای سومین بار این جام را بالای سر برند و در کنار آلمان و اسپانیا که پرافتخارترین تیم های یورو هستند قرار بگیرند.

 

برنده این دیدار به مصاف آلمان، قهرمان جهان خواهد رفت که موفق در این مرحله ایتالیا را در ضربات پنالتی شکست دهد و به طلسم 54 ساله خود پایان دهدبخشد.

 

این دو تیم تا کنون 11 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته و فرانسوی ها به 8 پیروزی رسیده اند و ابیسلند ها تا کنون موفق به پیروزی مقابل خروس ها نشده اند.

 

فرانسه در این دیدار ان گولو کانته و عادل رامی دو مهره کلیدی خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند، اما در طرف مقابل ایسلندی ها با تمام نیروی خود به مصاف میزبان می روند. البته 9 بازیکن این تیم کارت زرد دارد و در صورتی که در این دیدار کارت زرد دریافت کنند بازی احتمالی ماقبل آلمان را از دست خواهند داد.  در فرانسه هم الیویر ژیرو و لورن کوشیلنی چنین شرایطی دارند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه:

هوگو لوریس، پاتریس اورا، لورن کوشیلنی، ساموئل اومتیتی، باکاری سانیا، پل پوگبا، ماتوئیدی، کابایه، دیمیتری پایت، اولیویه ژیرو و آنتوان گریزمان.

سرمربی: دیدیه دشان

 

ترکیب احتمالی تیم ملی ایسلند:

هالدورسون، ساواروسون، سیگوردسون، گودموندسون، بیارناسون، سیگورتسون، سیگوردسون، ارونسون، گونارسون، بودوارسون و آسولسون.

سرمربی: لارس لاگربک

 

 
طبقه بندی:
تاریخ : یکشنبه 13 تیر 1395 | 07:47 ب.ظ | نویسنده : امیررضا جدیدی | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل