تبلیغات
 ایران ورزش - پیش بازی آلمان و فرانسه؛


پیش بازی آلمان و فرانسه؛ فینال یورو همینجاست


بازی آلمان و فرانسه


  

بازی آلمان و فرانسه

اختصاصی | امشب دومین تیم فینالیست یورو 2016 مشخص خواهد، دیدار که خودش حکم فینال را دارد.

به گزارش ورزش 11، امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران، قهرمان جهان به مصاف میزبان رقابت های یورو 2016 خواهد رفت، دیداری که بین دو تیم برتر این رقابت ها برگزار خواهد شد. آلمان و فرانسه؛ نبردی تاکتیکی که حکم فینال را دارد و به اعتقاد بسیاری از فوتبال دوستان و کارشناسان برنده این دیدار قهرمان یورو خواهد شد.

 

این دیدار به میزبانی استادیوم ولودروم بندر مارسی و به قضاوت نیکولا ریتزولی ایتالیایی برگزار خواهد شد.

 

فرانسه با پیروزی در مقابل جمهوری ایرلند و ایسلند پا به نیمه نهایی گذاشته است و در خانه از قدرت بالایی برخوردار می باشد و اگر ژرمن ها بخواهند از سد این تیم بگذرند باید در دو جبهه بجنگند. داخل زمین و سکوها.

 

آلمان هم با پیروزی مقابل ایسلند و ایتالای به این مرحله رسیده و به دنبال کسب قهرمانیه یورو بعد از جام جهانی هستند، کاری که پیش از آن فرانسه و اسپانیا موفق به انجام آن شده بودند.

 

یواخیم لو در این دیدار نگرانی هایی در خصوص ترکیب دارد، اما همه ما می دانیم که آنها اصلا متکی به یک بازیکن نیستند و می توانند هر تیمی را به راحتی شکست دهند. ماریو گومز و سامی خدیرا به دلیل مصدومیت و ماتس هوملس به دلیل محرومیت نمی توانند تیمشان را در این دیدار حساس همراهی کنند و قرار است شواینی، گوتزه و هودس به جای این سه ستاره در ترکیب قرار بگیرند.


خروس ها تا کنون به حریف قدرتمندی برخورد نکرده و هنوز عیار آنها مشخص نشده، اما تیم یکدست دیدیه دشان نشان از تیمی قهرمان دارد و حضور بازیکنان چون گریزمان، ژیرو و پایت در فاز هجومی - پل پوگبا، کانته و ماتویدی در خط میانی می تواند هر تیمی را به وحشت بی اندازد. دشان در این دیدار نه مصدوم دارد و نه محروم و با تمام توان خود پا به این میدان سخت خواهد گذاشت.

 

این دیدار از لحاظ فنی بدون شک سطح بالایی خواهد داشت، چرا که بازیکنانی به مانند تونی کروس، مسعود اوزیل و باستین شواین اشتایگر در خط میانی آلمان و پل پوگبا، بلیس ماتویدی و ان گولو کانته در خط میانی فرانسه جذایبت خاصی به این دیدار داده است و به نظر می رسد هافبک های هر دو تیم نقش تعیین کننده ای داشته باشند.

 

آنتوان گریزمان، اولیویر ژیرو و دیمیتری پایت 10 گل برای فرانسه به ثمر رسانده اند و خط حمله آلمان در این دیدار که متشکل از توماس مولر  و ماریو گوتزه است هنوز گلی را به ثمر نرسانده اند و خط حمله فرانسوی ها از اعتماد به نفسی خوبی برخوردار است، البته آنها در مقابل خط دفاعی و نویری قرار خواهند گرفت تنها یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی دریافت کرده اند.

 

فرانسه درمصاف با ایسنلد در نبود کانته با سیستم 3-3-4 بازی کرد و با اضافه شدن این هافبک دشان سیستم خود را به دوباره به 1-3-2-4 تغییر خواهد داد و گریزمان، پوگبا و پایت پشت سر ژیرو قرار می گیرند.همچنین قرار است ساموئل اومتیتی خرید جدید بارسلونا که بازی با ایسلند 72 پاس داد که 100 درصد آن سالم بود در کنار لورن کوشیلنی در قلب خط دفاعی قرار بگیرد.

 

این دو تیم تا کنون 27 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم خروس ها 12 پیروزی است و سهم ژرمن ها 9 پیروزی. ضمن اینکه هر دو تیم در این تعداد بازی 43 گل به ثبت رسانده اند.

 


ترکیب  احتمالی تیم ملی آلمان:

مانوئل نویر، جوشا کیمیچ، ژرومه بواتنگ، بندیک هوودس، جوناس هکتور، تونی کروس، باستین شواین اشتایگر، توماس مولر، مسعود اوزیل، جولیان دراکسلر و ماریو گوتزه

سرمربی: یواخیم لو

 

ترکیب  احتمالی تیم ملی فرانسه:

هوگو لوریس، باکاری سانیا، ساموئل اومتیتی، لورن کوشیلنی، پاترسن اورا، پل پوگبا، بلیس ماتویدی، سیسوکو، آنتوان گریزمان، دیمیتری پایت و الیویر ژیرو

سرمربی: دیدیه دشان

 


         طبقه بندی:
تاریخ : پنجشنبه 17 تیر 1395 | 01:05 ب.ظ | نویسنده : امیررضا جدیدی | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل