تبلیغات
 ایران ورزش - مربی تیم ملی والیبال

رییس فدراسیون والیبال می گوید مربی بلغار اگر قول بدهد که تیم ملی را جز چهار تیم برتر جهان کند استخدام خواهد شد.  


                                                                                                                    

                                                        

به گزارش " ایرن ورزش "، بعد از اعلام نام در جورجی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال لهستان حالا گزینه های مد نظر ایران آزادی بیشتری برای تمرکز روی این پیشنهاد دارند. گزینه اول و مورد علاقه فدراسیون حالا بیشتر از همیشه به نیمکت نزدیک شده و روزنامه های ایتالیایی از توافق قریب الوقوع ایران و استویچف خبر داده اند اما فدراسیون ایران این موضوع را کاملا رد کرده اما می گوید مذاکرات همچنان ادامه دارد. اینکه بالاخره سرمربی بعدی ایران چه مربی خواهد شد حالا بحث اول والیبال است که محمدرضا داورزنی جزئیات دقیقی از آن را می گوید.


رییس فدراسیون والیبال گفت:«استویچف تا روز 27 دسامبر(3 روز دیگر) پاسخ ما را برای آمدن یا نیامدن به ایران خواهد داد. هم اینک با همکاری آنالیزور تیم ترینتینو ایتالیا سرگرم آنالیز تک تک بازیکنان ایرانی است و با وسواس زیادی کار شناسایی بازیکنان تیم ملی را دنبال می کند چون معتقد است در صورت حضور در کشور ما فقط برای قهرمانی جهان خواهد جنگید ولی شرط ما قول حضور تیم ملی در جمع چهار تیم برتر جهان است.»

 


استویچف مربی مورد علاقه داورزنی است و او در مورد این مرد بلغار هم می گوید:« روحیات و طرز تفکر استویچف مورد پسند و تاکید فدراسیون والیبال ایران نیز است. استویچف مورد مذاکره تیم ملی لهستان هم بود اما در نهایت شرایط دی جورجی ایتالیایی از نظر میزان دستمزد باب طبع لهستانی ها شد.»


تاریخ : یکشنبه 5 دی 1395 | 08:59 ق.ظ | نویسنده : امیررضا جدیدی | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل